Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Zapytanie o wycenę

Nowy koszyk 0

Informacje o sklepie


Data publikacji:

Informacje o sklepie

Doświadczony sprzedawca tynków i farb

Na rynku materiałów budowlanych i instalacyjnych funkcjonujemy od 1993 roku. Naszym celem od zawsze było dostarczanie materiałów najwyższej jakości klientom indywidualnym, hurtowym oraz firmom wykonawczym. Możliwe jest to dzięki wieloletniej współpracy z takimi producentami jak: RIGIPS , URSA, MAXIT, BOLIX, NELSKAMP, TORGGLER, YTONG które na rynku są synonimami solidności oraz trwałości. Sprzedawane przez nas farby, panele, pustaki ceramiczne i inne materiały pozwalają na uzyskanie najlepszych efektów – estetycznego wykończenia i funkcjonalnych rozwiązań służących przez lata.

PRZEDE WSZYSTKIM JAKOŚĆ

Od początku istnienia firmy stawiamy na najwyższą jakość produktów i świadczonych usług. Nieustannie rozwijamy swoją działalność, dostosowując się do potrzeb klientów, co zaowocowało uznaniem i silną pozycją na rynku. Staramy się zapewnić Państwu kompleksowe rozwiązania, które zagwarantują trwałość oraz bezpieczeństwo. Z nami stworzycie solidne podstawy swojego domu, wybierając najlepszy cement i bloczki fundamentowe, a także otoczycie się unikalnym wykończeniem wnętrz, stosując farby Dulux i nowoczesne płytki łazienkowe. 

Pomoc w wyborze dobrych materiałów, rzetelna informacja, nowoczesne rozwiązania technologiczne, prezentacje, odwiedziny przedstawicieli handlowych na budowie, szkolenia firm wykonawczych, to sposób naszego działania, który pozwoli Państwu uzyskać pewność wyboru najlepszej technologii oraz produktu. 
 

  • Przy stałej współpracy oferujemy firmom nowoczesne warunki kredytowania w oparciu o system faktoringu.
  • Zapraszamy wszystkich do naszego składu budowlanego z nowoczesną salą sprzedaży o powierzchni 1000 m2.
  • Zapewniamy transport na plac budowy z rozładunkiem HDS oraz sprzedaż ratalną.