Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Zapytanie o wycenę

Nowy koszyk 0

Metody płatności


Data publikacji:

 

Płatności online

Kupuj i płać szybkimi, bezpiecznymi płatnościami online. Płatności elektroniczne realizowane są w naszym sklepie przez system płatności firmy Blue Media S.A.

 

Pay by link

Płatność automatyczna Pay by link to oferowana przez banki usługa polegająca na automatycznym wypełnieniu formularza przelewu i prostej autoryzacji transakcji realizowanej przez Klienta. Płatność jest gwarantowana, a więc każdy komunikat przekazany przez Blue Media zapewnia o obciążeniu rachunku bankowego Klienta.

Płatność kartą

Blue Media oferują obsługę płatności kartą płatniczą bez dodatkowego pośrednictwa. Obsługują płatności od obu największych operatorów: Visa International i MasterCard, dokonywane w czterech walutach. Transakcje wybranych wydawców zabezpieczone są dodatkowo standardem 3D-Secure, wykorzystującym protokół autoryzacji płatności Verified by Visa oraz MasterCard SecureCode.

Szybki przelew bankowy

Szybki przelew bankowy to rozwiązanie umożliwiające obsługę szybkiego transferu środków z banków, które nie oferują płatności automatycznych (Pay by link). Płatność szybkim przelewem bankowym realizowana jest na podstawie przelewu wewnątrzbankowego na rachunek Blue Media w banku klienta. Przelew realizowany jest na podstawie wygenerowanych danych, które klient uzupełnia samodzielnie w bankowości elektronicznej. Dodatkowo klient może skorzystać z klasycznego przekazu bankowego, który może zrealizować w okienku kasowym lub na Poczcie.

Blik

Płatności Online Blue Media oferują także najnowszą metodę płatności mobilnych jaką jest BLIK. Umożliwia ona klientom dokonanie płatności, bezgotówkowo, za pomocą smartfona, a konkretnie za pomocą aplikacji banku na telefonie. Aby móc skorzystać z tej metody płatności należy być zatem klientem jednego z banków uczestniczących w systemie i korzystać z bankowości mobilnej za pośrednictwem aplikacji na swoim telefonie.

 

Inne metody płatności

 

Płatność przy odbiorze

Na SAMREMONTUJESZ.com nie musisz płacić za swoje zamówienie online. Jeśli chcesz, możesz zrobić to dopiero przy odbiorze. Ten rodzaj płatności oznacza, że za towar płaci się dostawcy, który przyjedzie z zakupionymi przez Ciebie towarami. Kurier przyjmie płatności kartami płatniczymi oraz gotówką.

Płatność w markecie

Chcesz odebrać zamówienie w markecie REMONT? Żaden problem. Składając zamówienie online z opcją odbioru w punkcie, możesz opłacić je na miejscu.